Oferta pracy

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Klient Pracuj.pl

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dostępności operacyjnej maszyn i urządzeń,

  • przestrzeganie wymogów przeglądów prewencyjnych,

  • zabezpieczenie dostępności części zamiennych dla parku maszynowego,

  • ustawianie parametrów pracy maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku pracownik działu utrzymania ruchu,

  • praktycznej znajomości automatyki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy,

  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • praca w rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: e-mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Firma produkcyjna w okolicach Częstochowy.

Przewiń do profilu firmy