Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu utrzymania ruchu - Elektromechanik

"COLPAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"COLPAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląska 64B

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego,

  • wykonywanie bieżących napraw urządzeń i maszyn produkcyjnych,

  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, automatyki,

  • przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń w parku maszynowym,

  • udział w pracach remontowych,

  • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem pracy urządzeń,

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur,

  • realizacja zadań w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami jakościowymi.

Nasze wymagania

  • jesteś gotów do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • chcesz podnosić swoje kwalifikacje zawodowe,

  • posiadasz doświadczenie w obszarze produkcji w dziale technicznym – warunek konieczny,

  • posiadasz wiedzę z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, automatyki.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich kwalifikacji i umiejętności,

  • bezpieczne miejsce pracy,

  • stałe i stabilne zatrudnienie,

  • możliwość kształtowania poziomu swojego wynagrodzenia w oparciu o system kompetencji,

  • ubezpieczenie w ramach pakietu grupowego,

  • pakiet socjalny oraz prywatną opiekę medyczną w ramach MEDICOVER,

  • umowę o pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Nasza organizacja działa na rynku polskim od 1994 roku i jest spółką-córką lidera w produkcji opakowań, zatrudniającego około 4000 pracowników w 15 krajach, który dynamicznie rozwija się na świecie od ponad 60lat.

Przewiń do profilu firmy