Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Amiblu Poland Sp. z o.o.

  • Nowy Świat 20a, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Nowy Świat 20a

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów maszyn / systemów produkcyjnych oraz instalacji infrastruktury, wykonywanie napraw maszyn / systemów produkcyjnych oraz instalacji infrastruktury, zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek, działanie na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przekazywanie uwag i sugestii dotyczących udoskonaleń, zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i narzędzi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie: elektromechanik, automatyk, elektryk lub mechanik maszyn,

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, uprawnienia na suwnice oraz wózki widłowe,

  • Rzetelne i profesjonalne podejście do pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych,

  • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowa o pracę bez pośredników;

  • atrakcyjna stawka miesięczna;

  • premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego - oparta na wskaźnikach grupowych i indywidualnych;

  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;

  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;

  • pakiet socjalny;

  • 1000 zł premii w Programie Poleceń Pracowniczych;

  • Święto Pracownika Amiblu - dodatkowy dzień wolny, płatny;

  • prywatna opieka medyczna;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • Święto Pracownika Amiblu

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy