Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Leonarda da Vinci 12

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie linii produkcyjnych w pełnej sprawności przy zapewnieniu standardów BHP

  • usuwanie bieżących awarii i usterek, udział w pracach modernizacyjnych

  • dokonywanie prewencyjnych działań zgodnych z planami przeglądów i konserwacji

  • dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonych narzędzi

  • zamawianie części zamiennych do maszyn i urządzeń

  • udział w projektach TPM, Kaizen, 5S

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w dziale UTR

  • umiejętność odczytu dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunek techniczny)

  • praktyczna znajomość zagadnień mechanicznych i elektronicznych

  • zdolności manualne, zmysł techniczny

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 6-14 / 14-22

Mile widziane

  • znajomość zagadnień IoT oraz diagnozy systemów embedded (moduły i komputery przemysłowe)

  • kreatywność, inicjatywa w działaniu

  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • pracę w zaangażowanym zespole

  • realny wpływ na wprowadzanie usprawnień

  • możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów w branży

  • ciągłe doskonalenie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień