Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu utrzymania ruchu

Tommark Sp. jawna

Przemysłowa 3

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu w różnych działach

  • Drobne naprawy

  • Budowa prostych konstrukcji i narzędzi

Nasze wymagania

  • Znajomości elektryki i hydrauliki

  • Prawa jazdy kat. B

  • Umiejętności spawania typu MIG i TIG

  • Odpowiedzialności, inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu

  • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadanie dodatkowych uprawnień technicznych

To oferujemy

  • Dwuzmianowy system pracy

  • Indywidualne podejście do pracownika- nie jesteśmy korporacją

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę Multisport

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży osłon okiennych. Od 1991 roku jesteśmy jedna z największych firm produkujących komponenty w naszej branży w Polsce. Zajmujemy się głównie tworzeniem elementów do rolet i żaluzji pionowych, takich jak: łańcuszki napędowe do rolet oraz żaluzji, mechanizmy, gońce oraz inne komponenty. Oprócz naszych systemów, wykonujemy elementy na zlecenie innych firm z Polski i zagranicy.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Może to właśnie na Ciebie czekamy!