Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu utrzymania ruchu

MCKEEN-BEEF CP sp. z o.o.O firmie

  • Spółdzielców 13
    Lisków (pow. kaliski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

MCKEEN-BEEF CP sp. z o.o.

Spółdzielców 13

Lisków (pow. kaliski)

Firma MCKEEN-BEEF Sp. z o.o. działa od 2009 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko rozbiorem i pakowaniem wołowiny jednak rozszerzyliśmy działalność o ubój bydła, zakupując w tym celu dwie ubojnie. Poprzez modernizowanie i inwestowanie w nowoczesną, wysokowydajną linię ubojową oraz park maszynowy osiągnęliśmy stabilną pozycję na polskim rynku. Na przestrzeni ostatnich lat ugruntowaliśmy wysoką pozycję wśród producentów wołowiny w kraju i za granicą.

W skład naszej grupy wchodzą wyspecjalizowane firmy odpowiadające za poszczególne etapy produkcji wołowiny: dwa zakłady uboju, zakład rozbioru i pakowania, mroźnia oraz chłodnia; terminowe dostawy i sprzedaż produktów leżą w kompetencjach profesjonalnie ukierunkowanych w tym zakresie dedykowanych zespołów naszych specjalistów.

Firma z branży spożywczej - McKeen-Beef CP Sp. z o.o. z/s w Liskowie zatrudni pracownika działu utrzymania ruchu.

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania produkcji,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • bieżące usuwanie awarii,
  • aktywne uczestniczenie w planowaniu i przeprowadzaniu napraw, przeglądów oraz modernizacji sprzętu.

Wymagania:

  • doświadczenia zawodowego w dziale technicznym lub dziale utrzymania ruchu
  • wiedzy z zakresu mechaniki, elektroniki, hydrauliki (mile widziane)
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • korzystne warunki finansowe

Ogłoszenie archiwalne