Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu utrzymania ruchu - Magazynier

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-07-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ORFID z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim

    Od 2007 roku specjalizujemy się w dostarczaniu węży i armatury przemysłowej jak również gotowych odcinków przewodów elastycznych.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Pracownik działu utrzymania ruchu/magazynier
    Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

    Zakres obowiązków należących do osoby zatrudnionej:

    • odbiór i wysyłka towaru
    • zarządzanie magazynem
    • kontrola surowców i towarów
    • sortowanie oraz dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów
    • utrzymanie ciągłości procesu dostawa -> magazyn -> produkcja -> kontrola jakości -> wysyłka
    • prowadzenie dokumentacji
    • utrzymanie porządku

    Wymagania:

    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • pracowitość, rzetelność, uczciwość
    • samodzielność, zaangażowanie w realizację wyznaczonych zadań
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, pełny etat
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • wynagrodzenie stałe 2400,00 PLN + premia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami).