Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu - Mechanik

MK AGRO PRODUCTION sp. z o.o.

16

Choczewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych

  • Bieżąca naprawa maszyn i usuwanie awarii

  • Współpraca z inżynierem w zakresie utrzymania sprawności parku maszynowego

  • Realizowanie przeglądów technicznych zgodnie z wymaganiami producentów maszyn

  • Wykonywanie drobnych prac związanych z infrastrukturą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa, zaangażowanie

  • Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kv

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w spółce, która jest częścią dużej grupy kapitałowej

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Warunki zatrudnienia do uzgodnienia

  • Miejsce wykonywanej pracy Choczewko 16, 84-210 Choczewo

Firma Mk Agro Production sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu - Mechanik.

Przewiń do profilu firmy