Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk

ROSA EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Ofiar Katynia 5, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ROSA EUROPE sp. z o.o.

Ofiar Katynia 5

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie parku maszynowego w stałej gotowości produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie (preferowane z zakresu mechaniki)

  • Doświadczenie w pracy min. 2 lata na stanowisku Mechanik / Ślusarz / Elektromechanik / Frezer bądź Tokarz

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • Zaangażowanie i determinacja w działaniu

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Międzynarodowa firma zajmująca się produkcją z tworzyw sztucznych w Oławie poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy