Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Generator Produkcja Opole Sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Oświęcimska 102e

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Poniżej zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy

  • serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym i elektrycznym

  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem

  • współpraca z innymi działami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (elektryk, automatyk, elektronik)

  • dyspozycyjność (praca na 3 zmiany) praca na 3 zmienie dodatek 30% od stawki na umowie

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie dobrym

  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze sterowników PLC Siemiens, Beckhoff

To oferujemy

  • szkolenia ( w tym nauka języka obcego )

  • pracę w międzynarodowym środowisku ( oddziały firmy na całym świecie )

  • pracę w młodym , zaangażowanym zespole

  • opiekę medyczna za 1 zł

  • ubezpieczenie grupowe pokrywane w 100% przez Pracowdawce

  • możliwość przystapienia do programu sportowego

  • bony Sodexo w grudniu

  • imprezy firmowe

  • Premie wakacyjne

O nas

Firma zajmuje się produkcją generatorów do turbin wiatrowych