Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu wdrożeń/produkcji (praca fizyczna)

Art Neon Lighting Sp. z o.o. Sp.j.

Witolda Pileckiego 4

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie drobnych prac produkcyjnych: lutowanie, montaż komponentów do reklamy, skręcanie elementów aluminiowych i inne.

  • Przeprowadzanie testów produktów oświetleniowych – wyrobów gotowych

  • Weryfikację i testowanie nowo wdrażanych produktów

  • Wsparcie działu produkcyjno-serwisowego w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. średnie (elektronika, elektrotechnika)

  • Praktyczna znajomość komponentów elektronicznych i technik lutowania – warunek konieczny

  • Dokładność, samodzielność w działaniu, terminowość i zaangażowanie

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji E

To oferujemy

  • Umowę o pracę, pełen etat

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, zgranym zespole

  • Pracę w nowo wybudowanym, nowoczesnym budynku

Lider branży oświetlenia LED i komponentów LED.

Przewiń do profilu firmy