Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Windykacji i Kadr

  • Rudno (pow. tczewski), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Master Serwis Opon Sp. z o.o. w Rudnie poszukuje osoby na stanowisko

    PRACOWNIK DZIAŁU WINDYKACJI I KADR

    Miejsce pracy: Rudno (pow. tczewski)

    Opis stanowiska:

    • Księgowanie raportów kasowych
    • Uzgadnianie rozrachunków z odbiorcami
    • Obsługa działu windykacji
    • Współpraca z kancelarią
    • Pomoc w dziale kadr

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie- preferowane ekonomiczne
    • Umiejętności negocjacyjne i konsekwencja w działaniu
    • Sumienność i rzetelność
    • Odpowiedzialność
    • Dobra organizacja pracy
    • Determinacja w pogłębianiu wiedzy

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość przepisów Kodeksu Pracy
    • Znajomość systemu „ Symfonia”

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Szkolenia
    • Duże możliwości poznawcze
    • Samodzielność

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.