Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Działu Windykacji Sądowej

BEST S.A.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z działem prawnym w zakresie kierowania i obsługi wierzytelności kierowanych na drogę postępowania sądowo-egzekucyjnego

  • obsługa i prowadzenie korespondencji z sądami i organami administracji publicznej po uprzedniej analizie danych i dokumentacji wierzytelności

  • uiszczanie zaliczek i opłat sądowych oraz egzekucyjnych, wnioskowanie o ich zwrot

  • kontakt telefoniczny z sądami, komornikami i organami administracji publicznej w zakresie prowadzonych spraw

  • obsługa wierzytelności w postępowaniach upadłościowych (również upadłości UE) oraz postępowaniach spadkowych

Nasze wymagania

  • znajomość regulacji prawnych w zakresie postępowania sądowego (kodeks cywilny, kodeks postępowania cywilnego, ustawa o kosztach sądowych)

  • spostrzegawczość i skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie obsługi spraw na etapie sądowym

To oferujemy

  • pracę w zespole, który uwielbia to, co robi i wzajemnie się wspiera

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00

  • umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie i system premiowy, który realnie wpływa na wysokość Twoich zarobków

  • jasno określoną ścieżkę awansu

  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy całkowicie zdalnej

  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników

  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów

  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne

  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos

  • BEST atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

  • system kafeteryjny

BEST S.A.

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy