Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży

Transgourmet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transgourmet Polska Sp. z o.o.

Rokicińska 190

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie badań rynkowych,
  • wspieranie przedstawicieli handlowych w zakresie współpracy z klientem,
  • tworzenie i prowadzenie baz danych,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • obsługa klienta i zamówień,
  • weryfikacja płatności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem,
  • konsekwentne dążenie do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • samodzielność w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży, Rokicińska 190, Łódź