Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży

HR International Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownika działu wsparcia sprzedaży.

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w branży artykułów dziecięcych

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie propozycji strategii i planów marketingowych

  • Koordynacja wdrożenia projektów komunikacyjnych w obszarze digital

  • Nadzór nad optymalizacją kampanii online oraz analiza jej efektywności

  • Przygotowywanie raportów i analiz rynkowych

  • Bieżąca współpraca z agencjami, grafikami i działem sprzedaży

  • Tłumaczenie treści i publikacja ich na stronach internetowych

Wymagania pracodawcy

  • Minimum rok doświadczenia w planowaniu i prowadzeniu działań marketingowych

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji digital

  • Znajomość zasad SEO

  • Umiejętność zarówno pracy samodzielnej jak i zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków

  • Prywatną opiekę medyczną