Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Wsparcia Technicznego ( język francuski)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz języki obce ? Interesujesz się nowymi technologiami i chciałbyś rozwijać się międzynarodowej firmie, która inwestuje w swoich pracowników ? Szukasz stabilnej pracy w międzynarodowym zespole ?

    Nr ref.: /590/05/2018/AM/18895
    Warszawa
    oferujemy
    • korzystne warunki wynagrodzenia
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
    • bogaty pakiet benefitów

    zadania
    • wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach
    • telefoniczne i mailowe udzielanie odpowiedzi na zapytania
    • prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków
    • kompleksowe rozwiązywanie zgłoszeń oraz ich szybka realizacja
    • skoncentrowanie na potrzebach użytkowników końcowych
    • analiza i realizacja zgłoszeń

    oczekujemy
    • bardzo dobrej znajomość języka francuskiego
    • dobrej znajomość angielskiego - warunek konieczny
    • doświadczenie w telefonicznym wsparciu technicznym - mile widziane
    • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów
    • ukierunkowanie na obszar informatyki
    • pozytywnego nastawienia na relacje z użytkownikami
    • umiejętności pracy w zespole
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47