Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Wsparcia Technicznego

DTS SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne działu handlowego oraz klientów w zakresie oferowanych rozwiązań

  • Prezentacje techniczne u klienta

  • Konfiguracja i testy urządzeń

  • Diagnozowanie usterek technicznych oraz problemów jakościowych urządzeń

  • Uruchomienia i pomoc techniczna w terenie

  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej, szkolenia zew. i wew.

  • Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę, w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów zabezpieczeń CCTV, SSWiN, KD, SSP

  • Wiedza z zakresu podstaw obsługi sieci IT

  • Znajomość podstaw elektryki i elektroniki

  • Biegła obsługa komputera (Windows, Office)

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym, informatycznym lub pokrewnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, sumienność, dokładność, lojalność, kreatywność

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Jasny system wynagradzania z systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Szeroki program szkoleń technicznych, handlowych

  • Udział w realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość korzystania z programu sportowego - karty Fit Profit

  • Pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole

DTS SYSTEM Sp. z o.o.

Nowoczesna firma, dynamicznie rozwijająca sieć dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych marek BOSCH SECURITY SYSTEMS, DAHUA, CBC Poland, ASSA ABLOY, CIAS, MERAWEX, D+H, AFG, PULSAR, SATEL, ROGER.

Przewiń do profilu firmy