Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu współpracy z klientami

SKRIVANEK Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów (95% mail i telefon; 5% osobiście w biurze)
  • koordynacja realizacji zleceń
  • obsługa bazy danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność szybkiego uczenia się (w tym zagadnień z pogranicza IT)
  • biegła obsługa pakietu MS Office i Internetu
  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • wynagrodzenie uwzględniające także atrakcyjne premie od wyników oddziału
  • dla stałych pracowników pakiety Multisport i świadczenia medyczne w Allianz
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Przesyłając CV prosimy o wskazanie oddziału (Gdańsk, Lublin i Łódź), do którego ma trafić aplikacja.

SKRIVANEK Sp. z o.o.

SKRIVANEK sp. z o.o. międzynarodowa agencja tłumaczeń poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik Działu współpracy z klientami w następujących oddziałach firmy: Gdańsk, Lublin i Łódź

Pracownik Działu współpracy z klientami, Lublin