Oferta pracy

Pracownik Działu Zakupów

Kettler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Czarnków, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kettler Polska sp. z o.o. w Wieleniu jest zagraniczną firmą o ugruntowanej pozycji lidera w swoich kategoriach,  obecną na polskim rynku od kilkunastu lat.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieleń woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie, koordynacja i prowadzenie ewidencji realizowanych zamówień
  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów przyjęć magazynowych
  • monitorowanie terminowości i jakości dostaw towarów i usług
  • utrzymywanie kontaktów z Dostawcami (egzekwowanie niezbędnych informacji, wyjaśnianie rozbieżności)
  • przygotowywanie umów i archiwizacja dokumentów
  • przygotowywanie analiz i zestawień zakupowych,
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy.
  • bieżąca praca biurowa,
  • wsparcie Kierownika Działu Zakupów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka niemieckiego / angielskiego w stopniu min. Komunikatywnym
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomość języka niemieckiego / angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawe i rozwojowe stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • adekwatne do doświadczenia i umiejętności wynagrodzenie
  • praca w kreatywnym międzynarodowym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV dodatkowo w j. niemieckim, bądź j. angielskim za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja  2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018r. poz. 1000 ).

Uprzejmie informujemy, że aplikacje bez zawartej poniżej klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy