Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu zakupów i administracji

PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c.O firmie

  • Zdrojowa 93
    Jaworze (pow. bielski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c.

Zdrojowa 93

Jaworze (pow. bielski)

Firma PAS-Group działa na rynku od 2008 roku. Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży opakowań drewnianych, plastikowych i opakowań kartonowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

-wprowadzanie dokumentów do systemu firmowego Enova

-tworzenie zamówień

-wystawianie dokumentów dostaw

-współpraca z działem księgowości ,handlowym i logistyki

-kontrola terminowości realizacji zamówień

-współpraca z dostawcami i poszukiwanie nowych dostawców

-windykacja należności, wprowadzanie płatności

-przyjmowanie ewentualnych reklamacji od klientów i ich raportowanie

-proste prace administracyjno-biurowe

-przygotowywanie zestawień i raportów

- zarządzanie systemem ISO 9001 w ramach swojego zakresu działania

Wymagania:

-znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela

-znajomość języka angielskiego

- mile widziana znajomość systemu ENOVA

- mile widziana znajomość systemu zarządzania ISO 9001

- znajomość branży opakowań

Oferujemy:

-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,w pełnym wymiarze godzin od zaraz

-niezbędne narzędzia pracy w tym laptop i telefon

-samochód firmowy do dyspozycji w celach służbowych

Ogłoszenie archiwalne