Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu zakupów i obsługi magazynu

ENERLINK sp. z o.o.O firmie

3 0005 000 brutto / mies.
  • Wandy 16
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

ENERLINK sp. z o.o.

Wandy 16

Katowice

Firma zajmująca się prefabrykacją rozdzielnic niskiego napięcia, dostawą kompleksowych rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej

Główne zadania:

  • Organizacja dokumentacji dostaw i rozchodów w firmie.
  • Gromadzenie, porządkowanie oraz archiwizowanie ważnej dokumentacji
  • Przygotowanie dokumentacji magazynowych
  • Negocjacje handlowe z dostawcami i kontrahentami
  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Wiedza z zakresu aparatury elektrycznej NN
  • Znajomość zagadnień związanych z obiegiem dokumentów magazynowych
  • Opanowaną obsługę komputera, w tym arkuszy kalkulacyjnych i programów tekstowych.
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy, kreatywność, komunikatywność, sumienność,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy,
  • Języka angielski – mile widziany

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat, umowa o pracę
  • możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia zawodowego w pracy z doświadczonym zespołem.
  • przyjemna atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne