Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Zakupów, Importu i Eksportu

RAVIO firmie

  • Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z aktualnymi partnerami handlowymi oraz pozyskiwanie nowych,
  • Stała weryfikacja ofert współpracy, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Udział w procesie projektowania nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego (kontakt telefoniczny oraz e-mail),
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność łatwego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,
  • Preferowane doświadczenie w kontakcie z zagranicznymi partnerami handlowymi,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Udział w targach międzynarodowych,
  • Udział w atrakcyjnych warsztatach szkoleniowych.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dofinansowanie wypoczynku

Ravi Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą artykułów do wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz do kuchni i domowych prac porządkowych. Funkcjonujemy od wczesnych lat 90-tych ciesząc się statusem jednej z największych firm w Polsce działających w tej branży. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju w systemie presellingu. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta za pośrednictwem profesjonalnie przygotowanych przedstawicieli handlowych - doradców klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy do pracy osoby na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW, IMPORTU I EKSPORTU, Miejsce pracy: Dębica, Brzeźnica. Region: podkarpackie

Pracownik Działu Zakupów, Importu i Eksportu, Dębica