Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Zakupów

CORTINA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wolnego 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CORTINA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wolnego 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działań kierownika działu;

  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;

  • kontrola dostaw krajowych i zagranicznych;

  • przygotowywanie raportów i zestawień;

  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • umiejętność praktycznego wykorzystania pakietu MS Office w szczególności Excel;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie;

  • skrupulatność, dokładność;

  • odpowiedzialność i nastawienie na realizację celów;

  • samodzielność, systematyczność i komunikatywność;

  • osoba pełna pomysłów, ze zmysłem estetycznym oraz umiejętnościami dekoracyjnymi mile widziana.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania.