Oferta pracy

Pracownik działu zakupów

BIELENDA KOSMETYKI NATURALNE Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za dostawy (zgodnie z potwierdzonymi terminami), stan zapasów oraz jakość produktów,

  • Kontrola i minimalizacja wydatków poprzez wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację finansową i operacyjną w zakresie zakupów oraz procesów zakupowych,

  • Pozyskiwanie nowych dostawców, zarządzanie dostawcami,

  • Koordynacja współpracy z dostawcami i klientami,

  • Współtworzenie i koordynowanie procesów zakupowych dotyczących materiałów produkcyjnych,

  • Prowadzenie, uzupełnianie i nadzorowanie baz danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane wykształcenie z zakresu logistyki,

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów - warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie,

  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office,

  • Samodzielność oraz konsekwencja w realizacji założonych celów,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Zdolności analityczne, rzetelność, kreatywność, samodzielność.

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej

  • Wyzwania i szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym zespole

  • Możliwość pracy hybrydowej ( po okresie próbnym)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Kartę sportową

  • Pakiet medyczny

  • Możliwość zakupów kosmetyków w atrakcyjnych cenach

  • Szkolenia, uczestnictwo w branżowych targach, konferencjach

  • Paczki świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się polskich firm kosmetycznych. Grupa Bielenda Kosmetyki Naturalne łączy marki z niemal wszystkich segmentów pielęgnacji. Pod naszymi skrzydłami znajdują się takie marki jak: Bielenda, Bielenda Professional, Soraya, Dermika, BodyBoom oraz SheCosmetics.

Prowadzimy także ekspansję na rynkach zagranicznych. Cały czas dynamicznie się rozwijamy, stawiając na kluczowe dla naszych pracowników wartości – takie jak praca zespołowa, wzajemny szacunek, przyjazna atmosfera i wysoka kultura organizacji, stabilność oraz tworzenie warunków pracy, które zapewniają indywidualny rozwój i satysfakcję każdego członka naszej firmy.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Przewiń do profilu firmy