Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu zakupów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

     Opis stanowiska:

    • wsparcie zespołu działu zakupów w codziennych pracach
    • kontrola dokumentów oraz ich opracowanie
    • weryfikacja danych w systemie zamówień
    • monitorowanie realizacji zamówień
    • pomoc w tworzeniu i archiwizowaniu dokumentacji zakupowej
    • wspieranie pozostałych działów firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość programu MS Office
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie netto 2000 zł – 2500 zł
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • możliwość zdobycia doświadczeń
    • miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.