Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Zakupów

Przedsiębiorstwo VONART Sp z o.o Sp k

Fabryczna 10

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i składanie zamówień surowcowych oraz pomocniczych.

  • Nadzór nad terminowością realizowanych zamówień.

  • Koordynacja zamówień.

  • Analiza i selekcja ofert dostawców.

  • Tworzenie analiz zakupowych.

  • Nadzór nad płatnościami.

  • Nadzór nad rotacją materiału na magazynie.

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków.

  • Wysyłka zamówień do klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w pracy w firmach młodych, rozwijających się).

  • Znajomość komponentów mechanicznych (np. profilów, blach, materiałów pomocniczych do produkcji) - mile widziane.

  • Znajomość obiegu dokumentów magazynowych.

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excela i m.in. tabel przestawnych dla celów analitycznych).

  • Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik negocjacyjnych.

  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i analityczne.

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i pro-aktywne podejście do pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia.

  • Możliwość rozwoju.

Icon Concept jest rozwijającą się dynamicznie marką działającą w branży design. Produkujemy i sprzedajemy drzwi loftowe i meble. Kompleksowo wyposażamy lokale komercyjne: restauracje, kawiarnie, sklepy, biura i hotele.

Przewiń do profilu firmy