Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu Zakupów

KOMPOL SP. Z O.O.

5 0009 000 brutto / mies.
  • Wysokie Mazowieckie

    Wysokie Mazowieckie, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów zakupowych w zakresie opakowań z tworzyw i papierowych

  • efektywne poszukiwanie dostawców usług i materiałów oraz nowych produktów

  • negocjacje warunków z dostawcami i optymalizacja współpracy

  • porównywanie oraz analiza ofert zakupowych w celu wyboru najkorzystniejszej z nich

  • składanie zamówień i koordynacja przebiegu procesów zakupowych

  • nadzór nad dokumentacją zakupową oraz administracyjną

  • sporządzanie raportów, analiz oraz prognoz

  • sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności, dokładności i poprawności

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie min B2

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • ciekawą pracę stacjonarną

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

  • Lokalizacja Kozerki koło Grodziska Mazowieckiego, w pobliżu autostrady, budowanej obwodnicy, kompleksu sportowego (korty tenisowe, boisko, basen, restauracja), szkoły

  • prywatną opiekę medyczną Enelmed oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie