Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Zamówień Publicznych

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • składanie ofert przetargowych i analiza specyfikacji istotnych warunków zamówienia,
  • przygotowywanie raportów
  • Doświadczenie w składaniu ofert przetargowych w branży technicznej będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi programów excel, word
  • Znajomość ustawy prawo zamówień publicznych
  • Umiejętność pracy w zespole i pod wpływem stresu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Pracownik Działu Zamówień Publicznych, Warszawa