Oferta pracy

Pracownik działu zamówień publicznych

MEDILAB Sp. z o.o.O firmie

  • Piotra Wysockiego 6c
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MEDILAB Sp. z o.o.

Piotra Wysockiego 6c

Warszawa

dystrybutor wyrobów medycznych i produktów biobójczych

30 lat doświadczenia w zaopatrywaniu zakładów opieki zdrowotnej

w profesjonalne preparaty do dezynfekcji

zatrudni

Opis stanowiska:

  • monitorowanie rynku w zakresie ogłaszanych procedur przetargowych
  • analiza dokumentacji przetargowej
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej
  • przygotowanie ofert przetargowych
  • analiza umów przetargowych i przygotowywanie aneksów

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    - dobrze widziane doświadczenie w branży medycznej
  • kreatywność
  • znajomość prawa zamówień publicznych i podstawowych aktów prawnych
  • zaangażowanie, operatywność
  • dokładność i systematyczność
  • dobra znajomość programów MS Office

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpracę z doświadczonymi pracownikami DZP

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy