Pracownik Działu Zamówień

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Continental Opony Polska Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • przyjmowanie zamówień od klientów,
    • wprowadzanie zamówień do systemu (SAP),
    • obsługa zamówień z centralnego portalu logistycznego,
    • korygowanie błędnych faktur,
    • kontakt telefoniczny z klientami firmy,
    • obsługa logistyczna dostaw,
    • współpraca z zewnętrzną firmą logistyczną,
    • kontakt telefoniczny z przydzielonymi klientami, w tym z centralami firm klientów kluczowych,
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe (studia na ostatnim roku),
    • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny),
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętność organizowania sobie warsztatu pracy i współdziałania w ramach zespołu,
    • umiejętność łatwego uczenia się,
    • komunikatywność,
    • pogodne usposobienie,
    • zaangażowanie,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta.
    Oferujemy:
    • możliwości rozwoju,
    • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych,
    • miłą atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przezContinental Opony Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 16c zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Continental Opony Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 16c (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych nadmiarowych, niewynikających z Kodeksu pracy, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Continental Opony Polska Sp. z o.o. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Administrator danych i cele przetwarzania:

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Continental Opony Polska Sp. z o.o. z siedzibą
    w Warszawie (02-143) przy ul. Żwirki i Wigury 16C.

    Dane osobowe przetwarzane są:

    • w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (na podstawie zgody art. 6 ust. 1. lit a) RODO oraz prawnie uzasadnionego interesu (art. 6. ust. 1 lit f) RODO) – interesem uzasadnionym jest pozyskiwanie nowych kandydatów do pracy.

      W zakresie danych dodatkowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO).

      W zakresie pozostałych danych uzyskanych od kandydata podczas procesu rekrutacyjnego podstawą prawną jest prawnie uzasadniony interes Administratora
      (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) polegający na możliwości wyboru kandydatów i zaproponowaniu wybranym osobom zatrudnienia.
    • w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, którym jest dbałość o interesy Continental Opony Polska (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

    W przypadku pozytywnego przejścia procesu rekrutacyjnego Twoje dane osobowe będą przetwarzane:

    • w celu wykonania obowiązków pracodawcy wynikających z przepisów prawa związanych z procesami zatrudniania (m.in. przygotowanie umowy o prace, badania lekarskie, zgłoszenie do ZUS). Podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) w związku z przepisami Kodeksu Pracy;

    Administrator będzie przekazywać dane osobowe wyłącznie zaufanym odbiorcom takim jak: dostawcy usług IT, księgowych, kancelarie prawne, (którzy świadczą usługi dla Continental Opony Polska).

    Planowany okres przetwarzania danych:

    Twoje dane będą przetwarzane przez maksymalny czas 2 lat od czasu przesłania aplikacji, a w zakresie danych przetwarzanych na podstawie Twojej zgody, do momentu jej cofnięcia.

    Twoje prawa:

    Masz prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie Twoich danych i możesz to zrobić w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

    Posiadasz prawo do żądania dostępu do Państwa osobowych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia przetwarzania.

    Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w przypadkach określonych w art. 21 RODO.

    Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Podanie danych określonych w art. 22(1) Kodeksu pracy oraz aktach wykonawczych jest dobrowolne a ich nie podanie skutkuje uniemożliwianiem wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie dodatkowych (nadmiarowych) danych osobowych jest w pełni dobrowolne, a brak ich podania skutkuje wydłużonym czasem komunikacji (ponieważ nie będziemy mogli kontaktować się z Tobą za pomocą podanego przez Ciebie numeru adresu e-mail lub telefonicznie).

    Dane kontaktowe:

    We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych możesz kontaktować z Continental Opolny Polska się za pośrednictwem maila: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.