Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Zaopatrzenia

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.

  • Ekonomiczna 8, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Ekonomiczna 8

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów materiałów do produkcji i potrzeby firmy

  • kontrola terminowości dostaw

  • operacyjna obsługa zakupów realizowanych na podstawie stałych umów

  • współudział w planowaniu produkcji i wielkości potrzebnych zapasów

  • aktualizacja parametrów kartotek towarowych;

  • wprowadzanie do systemu dostawców, cen i warunków zakupowych;

  • prowadzenie rozliczeń zawartych z dostawcami umów i rabatów;

  • rozliczanie faktur zakupowych

  • prowadzenie postępowań ofertowych dotyczących zakupów materiałowych;

  • analiza rynku

  • nadzór nad prawidłowością procesów związanych z przepływami magazynowymi;

  • analiza określonych wskaźników i stanów magazynowych

  • opracowywanie reklamacji związanych z dostawcami

  • zadania administracyjne

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

  • wykształcenie wyższe lub co najmniej średnie, wykształcenie kierunkowe związanych z transportem, logistyką, zarządzaniem

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word), znajomość programów klasy ERP

  • znajomość języków obcych j. angielski

  • zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy. Umiejętności negocjacji, planowania, organizowania oraz podejmowania decyzji

  • umiejętność łączenia zadań i pracy pod presją czasu

  • łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • pracę na okres pół roku z możliwością przedłużenia

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i umiejętności

  • narzędzia pracy

  • pracę w środowisku międzynarodowym

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • premię za polecanie przyjaciół

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną

Firma WIKO Klebetechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie jest częścią międzynarodowej grupy, wywodzącej się z Niemiec, zajmującą się produkcją i dystrybucją chemii przemysłowej. Na rynku Polskim firma istnieje od 2005r.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości klejów konstrukcyjnych dla branż produkcyjnych. W swojej ofercie mamy również uniwersalne środki do utrzymania ruchu na liniach produkcyjnych bądź prywatnego użytku.

Przewiń do profilu firmy