Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Zaopatrzenia i Planowania Produkcji

  • Kartoszyno (pow. pucki), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AMHIL EUROPA Spółka z o.o. w Kartoszynie, zlokalizowana na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ŻARNOWIEC, przedsiębiorstwo z grupy Wentworth Technologies poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kartoszyno (pow. pucki)

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie harmonogramu produkcji w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień
    • monitorowanie poziomu zapasów materiałów i surowców oraz ich zmawianie
    • kreowanie i promowanie wizerunku firmy
    • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

    Oczekiwania:

    • preferowane wyższe wykształcenie
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pełnione obowiązki
    • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
    • znajomość obsługi pakietu MS Office

    Oferta:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
    • możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
    • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
    • motywujący system premii uzależniony od stopnia realizacji wyznaczonych celów
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Termin składania ofert upływa dnia 10.01.2018r.

    Oferty prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj.

    Dziękujemy za przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

     Więcej informacji o firmie na www.amhil.eu