Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Zaopatrzenia

OKPOL Sp. z o.o.O firmie

  • Skarbimierz (pow. brzeski)
    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych, materiałów produkcyjnych i wyrobów gotowych
  • Zapewnienie ciągłości i terminowości dostaw
  • Kontakty z dostawcami, poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia
  • Tworzenie dokumentów magazynowych
  • Tworzenie i wyrejestrowanie zleceń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Analityczne myślenie
  • Znajomość pakietu Office (arkusz kalkulacyjny)
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Zaangażowanie i chęć uczenia się
  • Sumienność, rzetelność, systematyczność
  • Wsparcie działu logistyki
  • Wsparcie magazynu

To oferujemy

  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Okpol
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Pracę w systemie jednozmianowym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Pracownik Działu Zaopatrzenia, Skarbimierz (pow. brzeski)