Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Zaopatrzenia

Rolf Sp. z o.o.O firmie

Rolf Sp. z o.o.

Wiosny Ludów 25

Szamotuły

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie towarów i usług

  • utrzymywanie ciągłości oraz terminowości dostaw surowców, materiałów i narzędzi,

Nasze wymagania

  • osoba ze znajomością branży produkcyjnej i metalowej

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • dobra obsługa komputera, środowisko MS Office, szczególnie – Excel,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej

  • ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

  • miejsce pracy: ul. Wiosny Ludów 25, Szamotuły

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się usługach produkcyjnych od projektu do finalnej realizacji, wykorzystującą najnowsze technologie obróbki metalu, zlokalizowaną 30 km na północ od Poznania.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

  • Zgłoszenia kandydatów powinny zawierać CV z opisem dotychczasowych osiągnięć zawodowych,

  • Referencje mile widziane

  • Zgłoszenia opatrzone dopiskiem: Z/RLF/05/2021, prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.