Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy. Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli: "Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Prymat sp. z o.o.

Pracownik Działu Zapewnienia Jakości

Prymat sp. z o.o.O firmie

  • Żory

    Żory, śląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych,

  • Nadzór nad jakością surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i opakowań w tym wykonywanie analiz fizykochemicznych prób zgodnie z harmonogramem,

  • Przestrzeganie uregulowań dotyczących działu Zapewnienia Jakości, określonych w dokumentach Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz prowadzenie zapisów z nich wynikających wraz z nadzorem nad nimi,

  • Współudział w procesie analizy reklamacji produktów,

  • Współudział w procesie opracowywania i aktualizowania dokumentacji systemu jakości,

  • Czynny udział w audytach wewnętrznych systemu zapewnienia jakości, audytach dostawców, audytach klientów oraz uprawnionych jednostek zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Umiejętność wykorzystania wiedzy fachowej w praktyce,

  • Skrupulatność, odpowiedzialność,

  • Dobra organizacja pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy

  • Zapewnimy współpracę w zespole w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej,

  • Zapewniamy system szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,

  • Zapewniamy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Tak się u nas pracuje

Dołącz do zespołu Prymat sp. z o.o. lidera rynku przypraw w Polsce.