Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Dziekanatu

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa spraw studenckich m. in. wydawanie i przedłużanie ważności niezbędnych dokumentów (np. legitymacja), przygotowywanie i wydawanie dokumentów związanych z przebiegiem studiów oraz zaświadczeń, wydawanie dokumentów po zakończeniu studiów przez studenta; przygotowywanie dokumentów do przekazania do archiwum AG

  • prowadzenie dokumentacji związanej z tokiem studiów zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • wprowadzanie danych dot. procesu kształcenia w systemie informatycznym uczelni do obsługi studentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (ekonomiczne, administracja, zarządzanie)

  • obsługa systemu dziekanatowego BAZUS, POLON

  • znajomość pakietu Microsoft Office

  • obsługa komputera

  • gotowość do pracy w weekendy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na codzienną komunikację i obsługę studentów zagranicznych

  • rzetelność

  • punktualność

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i rozwiązywanie problemów

Mile widziane

  • doświadczenie związane z pracą w dziekanacie na wyższej uczelni

  • znajomość przepisów prawa w obszarach związanych ze szkolnictwem wyższym

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

  • pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole;

  • możliwość pracy w dynamicznym środowisku, które promuje inicjatywę i twórcze podejście do zadań,

  • rozwój kwalifikacji zawodowych,

WAŻNE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: CV i wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata z zaznaczeniem stanowiska poprzez przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Akademia Górnośląska ogłasza nabór na stanowisko:

Pracownik Dziekanatu Akademii Górnośląskiej w Katowicach

Przewiń do profilu firmy