Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik dziekanatu

UCZELNIA NAUK SPOŁECZNYCH

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, Wybrane weekendy pracujące dla dyżuru dziekanatowego
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00, Praca do godziny 16:00, w wybrane dni 1 osoba z zespołu do godz. 17/18
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

hm. Aleksandra Kamińskiego 21

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • praca w rektoracie uczelni tj.:

  • bieżąca obsługa studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, kandydatów na studia

  • współpraca z nauczycielami akademickimi oraz planowanie ich pracy

  • tworzenie planów zajęć

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych dla osób prowadzących zajęcia

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe

  • obsługa systemu dziekanatowego APR ProAkademia

  • znajomość pakietu Microsoft Office

  • obsługa komputera

  • gotowość do pracy w wybrane soboty/niedziele

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

  • rzetelność

  • punktualność

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Praca w młodym dynamicznym zespole

  • Miła atmosfera

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Uczelnia Nauk Społecznych prowadzi kształcenie na studiach licencjackich, magisterskich oraz jednolitych studiach magisterskich a także studiach podyplomowych o profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania studentów i słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez odpowiednio przygotowaną kadrę dydaktyczno-naukową oraz doświadczonych praktyków z danego obszaru kształcenia. Oferta studiów na prowadzonych kierunkach budowana jest w oparciu o aktualne trendy edukacyjne oraz realne potrzeby, tak aby kierunki kształcenia, umożliwiały zdobycie kwalifikacji kluczowych z punktu widzenia aktualnych potrzeb rynku pracy. Uczelnia Nauk Społecznych koncentruje swoje działania na poszerzaniu oferty kształcenia oraz ciągłym jej doskonaleniu.