Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Dziekanatu - Specjalista

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w WarszawieO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

jest uczelnią o ugruntowanej pozycji na polskim rynku edukacyjnym, powstała w 2001 roku. Uczelnia prowadzi studia pierwszego (licencjackie) i drugiego stopnia (magisterskie) oraz studia podyplomowe. Kierunki: finanse i rachunkowość, bezpieczeństwo wewnętrzne, pedagogika, filologia angielska, filologia hiszpańska, filologia niemiecka, filologia rosyjska oraz wiele innych.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i prowadzenie kompleksowej dokumentacji przebiegu studiów dla studentów polskich i zagranicznych.
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa studentów polskich i zagranicznych w zakresie toku studiów.
  • Stała współpraca z wykładowcami w zakresie przebiegu zajęć, ich ewidencji oraz rozliczania przedmiotów.
  • Obsługa systemu POL-on.
  • Obsługa programu ProAkademia firmy APR SYSTEM.
  • Przygotowywanie sprawozdań dotyczących studentów i prowadzonych w Uczelni studiów dla GUS, MNiSW i Straży Granicznej.
  • Prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie związane z pracą administracyjną na Uczelni.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu lub części etatu.
  • Możliwość udziału w wyjazdach i szkoleniach zagranicznych w ramach Programu Erasmus+.
  • Ułatwienia i ulgi w zdobywaniu nowych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne