Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Dziekanatu

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Sołtysowicka 19B

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie organizacji pracy Dziekanatu,

  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji związanej z przebiegiem studiów i spraw studentów,

  • prowadzenie spraw związanych z rekrutacją na studia,

  • analiza danych dotyczących przebiegu studiów i spraw studentów,

  • współpraca z władzami uczelni oraz kadrą naukowo-dydaktyczną.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość obsługi programów dedykowanych do pracy w dziekanacie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • współpracę z międzynarodowym środowiskiem naukowym i studenckim,

  • szerokie możliwości rozwoju-w tym udział w szkoleniach,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,

  • pakiet medyczny Lux Med,

  • bezpłatny parking.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – to niepubliczna szkoła wyższa we Wrocławiu. Powstała w 2001 roku we współpracy z francuską grupą szkół ESIDEC w Metz. Program studiów prowadzony jest również w języku angielskim. Na uczelni prowadzone są wymiany i staże w ramach Programu Erasmus+ z uczelniami z całego świata. Według rankingu Perspektywy 2022, najlepsza uczelnia logistyczna w Polsce.

Przewiń do profilu firmy