Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Dziekanatu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Centrum Rozwoju Szkolnictwa Wyższego TEB Akademia jest Założycielem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, która w rankingu Perspektywy od lat uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku oraz jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    (Biuro Obsługi Słuchaczy i Studentów)
    w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

    Główne zadania:

    • prowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami
    • współpraca z dydaktykami w zakresie dokumentacji studentów
    • pilnowanie prawidłowego przepływu dokumentów oraz informacji w jednostce
    • sporządzanie sprawozdań
    • nadzór nad dokumentacją studentów
    • archiwizacja dokumentów

    Poszukiwane kompetencje i umiejętności:

    • wykształcenie min. średnie,
    • znajomość programu USOS,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • podstawowa znajomość języka angielskiej w mowie i piśmie,
    • komunikatywność,
    • dobra organizacja pracy,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym na uczelni wyższej

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • wsparcie doświadczonych współpracowników
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia itp.),
    • pracę w przyjaznej atmosferze, brak rutyny i nudy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeżeli chcesz wysłać swoją aplikację pamiętaj o dołączeniu klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie:

    www.teb-akademia.pl