Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Dziekanatu Wydziału Biologii

UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU

Konstantego Ciołkowskiego 1J

Mickiewicza

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • obsługa strony internetowej

  • nadzór nad sprzętem komputerowym oraz aparaturą badawczą i dydaktyczną

  • wsparcie pracowników w działaniach IT

  • prowadzenie spraw związanych z zamówieniami publicznymi dotyczącymi komputerów i aparatury naukowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w administrowaniu stron internetowych

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • dobra organizacja pracy i samodzielność

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • mile widziana znajomość Ustawy: Prawo o zamówieniach publicznych

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednostce budżetowej, umożliwiającą zdobycie nowych kwalifikacji

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • finansowanie różnorodnych szkoleń zewnętrznych

  • stałe godziny pracy (7,5 h dziennie)