Oferta pracy

Pracownik elektromontażu

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00- 22:00, 22:00- 6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych

  • diagnostyka prostych układów elektrycznych

  • współpraca z konstruktorami oraz inżynierami produkcji w celu rozwiązywania zaistniałych problemów oraz zapewnienia płynności produkcji

Nasze wymagania

  • umiejętność czytanie schematów elektrycznych

  • sprawność w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • stabilne zatrudnienie w największej firmie produkcyjnej z branży automotive w regionie (otwieram nową halę produkcyjną)

  • solidne wdrożenie stanowiskowe i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia

  • zorganizowany transport z kierunków: Ostrów Wielkopolski, Raszków, Jarocin, Odolanów, Kobylin

  • pracę w dogodnej lokalizacji (Krotoszyn) i duży parking dla osób zmotoryzowanych

  • pracę w systemie 3-zmianowym

  • pakiet benefitów: opieka medyczna w Medicover, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie szkoleń, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy