Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik etykietowania i skanowania kosmetyków

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

    Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    20176

    Zadania:

    • Etykietowanie oraz skanowanie produktów kosmetycznych,
    • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru przy pomocy programu komputerowego oraz skanera,
    • Odpowiednie zabezpieczenie produktów.

    Oczekiwania:

    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Zaangażowanie i uczciwość,
    • Zdolności manualne,
    • Umiejętność podstawowej obsługi komputera.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę od pierwszego dnia,
    • Poza wynagrodzeniem podstawowym premie wydajnościowe i nagrody,
    • Praca zmianowa (6-14; 14-22) od poniedziałku do piątku + jedna niedziela w miesiącu,
    • Sponsorowany pakiet medyczny (bezpłatni lekarze opieki podstawowej i specjalistycznej),
    • Dofinansowanie wakacji dla dzieci, "wakacje pod gruszą" i inne,
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.