Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Ewidencji Stanów Magazynowych

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:4:00 - 12:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Christo Botewa 4

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontrola stanów magazynowych towaru i stanu palet w systemie,

  • przeprowadzanie inwentaryzacji towarów i palet,

  • wyszukiwanie i wyjaśnianie błędów w stanach magazynowych,

  • przygotowywanie zestawień stanów magazynowych,

  • kontrola stanów magazynowych pod kątem FIFO i FEFO,

  • praca w systemie ERP / WMS w ww. zakresie,

  • układanie towaru w magazynie zgodnie z dyspozycjami,

  • weryfikacja procesu identyfikacji towaru,

  • współpraca z innymi działami, mi.in. Magazyn, Kontrola Jakości, Ewidencja.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (doświadczenie w branży produktów świeżych będzie dodatkowym atutem),

  • wykształcenie min. średnie,

  • znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość MS Excel,

  • doświadczenie w pracy w systemach WMS lub ERP,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • gotowość do pracy w godzinach wczesno - porannych oraz w weekendy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport i inne),

  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata.

Współudziałowcami firmy są producenci z Hiszpanii i Argentyny. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki dostarczając pełną gamę produktów do Klientów w całej Polsce.

Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam corocznie skutecznie zwiększać sprzedaż.

Przewiń do profilu firmy