Logo Pracuj.pl

Pracownik Ewidencji Stanów Magazynowych

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    nie
  • Godziny pracy:
    4:00 - 12:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Christo Botewa 4

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola stanów magazynowych towaru i stanu palet w systemie,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji towarów i palet,
  • wyszukiwanie i wyjaśnianie błędów w stanach magazynowych,
  • przygotowywanie zestawień stanów magazynowych,
  • kontrola stanów magazynowych pod kątem FIFO i FEFO,
  • praca w systemie ERP / WMS w ww. zakresie,
  • układanie towaru w magazynie zgodnie z dyspozycjami,
  • weryfikacja procesu identyfikacji towaru,
  • współpraca z innymi działami, mi.in. Magazyn, Kontrola Jakości, Ewidencja.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (doświadczenie w branży produktów świeżych będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość MS Excel,
  • doświadczenie w pracy w systemach WMS lub ERP,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • gotowość do pracy w godzinach wczesno - porannych oraz w weekendy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport i inne),
  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata.

Współudziałowcami firmy są producenci z Hiszpanii i Argentyny. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki dostarczając pełną gamę produktów do Klientów w całej Polsce.

Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam corocznie skutecznie zwiększać sprzedaż.

Pracownik Ewidencji Stanów Magazynowych, Christo Botewa 4, Podgórze, Kraków