Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ACL Poland Sp. Z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
ACL Poland Sp. z o.o.

Pracownik finansowo-administracyjny

ACL Poland Sp. z o.o.O firmie

Leonarda da Vinci 5

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zestawień i raportów finansowych na prośbę pracodawcy

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Kontrola kosztów wewnętrznych firmy oraz ich analiza

  • Wprowadzanie faktur kosztowych do systemu wewnętrznego

  • Przygotowywanie i realizacja przelewów pieniężnych

  • Współpraca z biurem rachunkowym

  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, kontrahentami i klientami

  • Kontrola należności

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych – z pomocą biura kadrowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średnie (mile widziane wyższe – kierunkowe finansowe)

  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień księgowych i finansowych

  • Znajomość zagadnień prawa pracy będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego min. poziom B2

  • Biegłej umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel

  • Wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności

  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • Posiadania prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji

  • Benefity w formie obiadów i integracji firmowych, bezpłatne miejsce parkingowe

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym zespole

Firma ACL Poland w ciągu 12 lat nieustannego rozwoju obsługuje klientów w zakresie spedycji krajowej, międzynarodowej a także międzykontynentalnej. Inwestujemy w swoją markę dbając szczególnie o swoich klientów, jak i pracowników.

Przewiń do profilu firmy