Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik firmy sprzątającej

Time2Work Sp. z o.o.

  • Floh-Seligenthal (Turyngia), Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firma sprzątająca z Floh-Seligenthal (Turyngia) poszukuje pracowników, którzy uzupełnienią zespół sprzątający, m.in. placówki edukacyjne, biura oraz hale. Może będziesz to właśnie Ty?

Twój zakres obowiązków

  • Jako pracownik sprzątający będziesz opowiedziany za wykonywanie zleceń zewnętrznych. Sprzątanie prywatnych domów nie będzie należało do Twoich obowiązków. Pracował będziesz w grupach kilkuosobowych, zaczynając pracę między 6:00 a 7:00 przez 8-10 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku.

Wymagania pracodawcy

  • Nie wymagamy doświadczenia i kwalifikacji.

  • Docenimy znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie prawa jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • stawka 13,00 euro/h brutto,

  • 125% stawki za każdą godzinę pracy ponad 40 h/tydz oraz pracę w soboty i na zmianach nocnych (od 22:00 do 6:00),

  • 150% stawki za każdą godzinę pracy w niedzielę,

  • 200% stawki za każdą godzinę pracy w święta.

  • niemiecką umowę o pracę,

  • dofinansowane zakwaterowanie (koszt dla pracownika do 220 €/mies.),

  • dwie opcje zakwaterowania: ok. 9 km (w Schmalkalden), w pokojach dwuosobowych z łazienką, kuchnią wspólną i Internetem, ok. 12 km (w Unterswchonau) z kuchnią, wspólną łazienką na ok. 2 pokoje, Internetem i telewizorem.

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiego prawa pracy przez niemiecką,

  • licencjonowaną agencję, z którą podpiszesz jasną umowę, a w razie potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora.

  • kompleksowe pośrednictwo w kontakcie między Tobą a pracodawcą,

  • 50% rabatu na rozliczenie podatku za pracę w Niemczech przez platformę: TimeTax online,

  • stałą opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji,

  • możliwość negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,

  • bezpłatny proces rekrutacji,

  • wsparcie legalnie działającej niemieckiej agencji pracy.