Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik fizyczny bez znajomości języka

Ideal Work Germany Sp. z o.o. O firmie

  • Bad Hersfeld, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Poszukujesz nowej pracy za granicą? Chcesz wyjechać do pracy, lecz obawiasz się organizacji wyjazdu? Spróbuj swoich sił z IDEAL, a my zaopiekujemy się Tobą i pomożemy we wszelkich formalnościach.

Oferujemy:

  • legalną pracę w pełnym wymiarze czasu
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
  • pokoje 2-3 osobowe
  • wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej GLS
  • praca z polskim zespołem

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • stosowanie się do poleceń przełożonego
  • pozytywne podejście do swoich obowiązków
Złóż swoją aplikację, skontaktujemy się z Tobą!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach aplikacyjnych na stronach internetowych www.idealgrupa.pl, www.idealkurier.pl, www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej [email protected] Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na www.idealgrupa.pl.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 12001

Ogłoszenie archiwalne