Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Fizyczny

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRACOWNIK FIZYCZNY DO ZBIJANIA PALET z własnym autem na wyjazd

    praca tymczasowa

    Miejsce pracy: » Francja

    Work Service Express

    OPIS STANOWISKA:

    • Praca przy zbijaniu palet na hali produkcyjnej
    • Obsługa gwoździarki i innych narzędzi niezbędnych do pracy

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie na poziomie ok 1500 euro netto (stawka godzinowa na umowie
    • Zakwaterowanie zapewnionie przez pracodawcę
    • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

    + prawo do płatnego urlopu lub wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany  urlop pod koniec kontraktu , ekwiwalent za urlop za 1 pełny miesiąc to ok 160 euro/ miesiąc

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pracy
      fizycznej potwierdzone świadectwami pracy
    • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi
    • Gotowość do podjęcia się pracy fizycznej
    • Gotowość do wyjazdu do Francji na kilka miesięcy
    •  Gotowość do wyjazdu do pracy za granicę od zaraz

    Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.