Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik fizyczny - Galwanizer - praca w galwanizerni

Firma "WANEX" inż. Kazimierz NapierałaO firmie

2 8003 500 brutto / mies.
  • Przyłęki (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

FIRMA „WANEX” inż. Kazimierz Napierała oferuje usługi w zakresie cynkowania galwanicznego na zawieszkach oraz cynkowania drobnicy.

Jesteśmy zakładem działającym na rynku od 1985 roku.

Lokalizacja: Przyłęki (koło Brzozy) 10 km od Bydgoszczy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Pracownika fizycznego - galwanizera

Zakres obowiązków:

  • praca w zakresie procesu cynkowania
  • rozładunek/załadunek
  • przestrzeganie przepisów BHP, procedur, instrukcji obowiązujących w firmie
  • dojazd we własnym zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • mile widziane uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego – nie jest to konieczne
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialności, chęci do pracy i zaangażowania.
  • praca na 3 zmiany ( w godzinach 6-14, 14–22, 22-6 ),
  • od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny/ pełen etat
  • szkolenia wdrożeniowe
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w stabilnej firmie dającej możliwości dalszego rozwoju.

Aplikację proszę składać:

  • za pośrednictwem portalu
  • bądź pod nr telefon 502 394 126.

Ogłoszenie archiwalne