Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik fizyczny - hydraulik

  • Gniew, Tczew, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Gniewa, poszukujemy osób na stanowisko:

    Nr ref.: 28998
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Gniew, Tczew

    Zakres obowiązków:

    • drobne naprawy i konserwacje mające na celu utrzymanie obiektów, instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej
    • naprawa i konserwacja instalacji wodno - kanalizacyjnej

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w hydraulice
    • mile widziane doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych
    • pracowitość, dokładność, skrupulatność
    • chęci i motywacja do pracy

    Oferta:

    • umowa o pracę tymczasową - na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w międzynarodowej firmie
    • dobre warunki pracy
    • zatrudnienie od zaraz

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)